Nepřehlédněte

Některé fragmenty bezpečnostních pokynů z překladu

Bezpečnostní pokyny dané směrnicí dle příslušné vyhlášky, jsou překládány kvalifikovanými překladateli. Překlad probíhá dle zdrojového jazyka manuálu k danému přístroji. Nejčastěji z italštiny. Příklad přeloženého textu k bezpečnostním pokynům. Bezpečnostní ..

Aeropress pro domácí přípravu kávy

Aeropress je malé, snadno přenosné varné zařízení vyrobené společností Aerobie. Tento sládek je primárně vyroben z plastu, takže je ideální pro cestování a je velmi levný, obvykle prodává kolem 25 dolarů. Vyžadovalo jen velmi malé čištění a pro přípravu šálku kávy ..

Neuvěřitelná věda - zpracování kávy

Většina z nás nemyslí na to, jak se káva dostane do našich hrnků. Víme-li něco, víme, že kávová zrna pocházejí z kávových stromů a že se praží, a pak ... pijeme kávu. Zatímco zemědělství a pražení jsou důležité (a mnohem komplikovanější, než znějí), v přípravě ..

Limonáda z ledové kávy - recept

V rámci naší série Pivovarnictví po celém světě s Hladovým cestovatelem máme pěkné zvraty pro letní sezónu - limonádu. Nápoj, který se obvykle vyskytuje v Portugalsku, Rakousku a částech Francie, způsobuje to, že některé vlny se zde staví stranou. 3 rychlé tipyVždy ..

Káva vs energetické nápoje - 5 důvodů, proč je káva lepší volbou

Ldyž se probudíte ráno nebo čelíte odpolednímu propadu, jaký je váš zdroj energie: káva nebo energetický nápoj? I když budete chtít jen chtít odvážnou dávku kofeinu odkudkoli, jak na tom kofeinu opravdu záleží. Někteří by mohli sáhnout po Red Bull, Monster, Rockstar, ..

KATEGORIE

Přihlašte se k odběru